Aici vom publica programul unităților de învățământ / clasele suspedante urmare a Ordinului Ministerului Educației nr. 5.338 din 1 octombrie 2021.

Datele se vor actualiza zilnic, după ora 14:00

Nr. crt. Localitatea Unitatea Formațiuni de studiu cu activitate online ca urmare a existenței cazurilor de Covid-19 Perioada de functionare online
1 AGHIREŞU-FABRICI Școala Gimnazială Aghireșu – Fabrici, Com. Aghireșu VII
III
VIII
14.10.2021-27.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
16.10.2021-29.10.2021
2 AGHIREŞU-FABRICI Grădinița Cu Program Normal Leghia, Com. Aghireșu Nu exista clase suspendate
3 AGHIREŞU-FABRICI Grădinița Cu Program Normal Ticu-Colonie, Com. Aghireșu Nu exista clase suspendate
4 AGHIREŞU-FABRICI Școala Gimnazială Aghireșu, Com. Aghireșu                     VII 11.10.2021-24.10.2021
5 AGHIREŞU-FABRICI Școala Primară Băgara, Com. Aghireșu Nu exista clase suspendate
6 AGHIREŞU-FABRICI Școala Primară Macău, Com. Aghireșu Nu exista clase suspendate
7 AITON Școala Primară Aiton, Com. Aiton Nu exista clase suspendate
8 ALUNIŞ Școala Gimnazială Aluniș, Com. Aluniș VII
VIII
04.10.2021-17.10.2021
9 ALUNIŞ Școala Primară Ghirolt, Com. Aluniș Nu exista clase suspendate
10 APAHIDA Grădinița Cu Program Normal Corpadea, Com. Apahida Nu exista clase suspendate
11 APAHIDA Școala Gimnazială Sânnicoara, Com. Apahida Nu exista clase suspendate
12 APAHIDA Școala Primară Dezmir Com. Apahida Nu exista clase suspendate
13 APAHIDA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN PASCU” APAHIDA, COM. APAHIDA VII A
I C
grupa mare P.N.
VII B
VII C
09.10.2021-22.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
14 ĂŞCHILEU MARE Școala Gimnazială Așchileu Mare, Com. Așchileu Nu exista clase suspendate
15 ĂŞCHILEU MARE Grădinița Cu Program Normal Așchileu Mic, Com. Așchileu Nu exista clase suspendate
16 ĂŞCHILEU MARE Grădinița Cu Program Normal Cristorel, Com. Așchileu Nu exista clase suspendate
17 BACIU Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu” Baciu, Com. Baciu Nu exista clase suspendate
18 BACIU Grădinița Cu Program Normal Corușu, Com. Baciu Nu exista clase suspendate
19 BACIU Școala Gimnazială Suceagu, Com. Baciu Nu exista clase suspendate
20 BACIU Școala Gimnazială Specială „Transilvania” Baciu, Com. Baciu IV 07.10.2021-20.10.2021
21 BĂIŞOARA Școala Gimnazială „Mircea Luca” Băișoara, Com. Băișoara Nu exista clase suspendate
22 BĂIŞOARA Grădinița Cu Program Normal Săcel, Com. Baișoara Nu exista clase suspendate
23 BELIŞ Școala Gimnazială „Avram Iancu” Beliș, Com. Beliș Nu exista clase suspendate
24 BELIŞ Școala Primară Poiana Horea, Com. Beliș Nu exista clase suspendate
25 BOBÂLNA Școala Gimnazială „Alexandru Vaida Voevod” Bobâlna, Com. Bobâlna Nu exista clase suspendate
26 BONŢIDA Școala Gimnazială Bonțida, Com. Bonțida Nu exista clase suspendate
27 BORŞA Școala Gimnazială Borșa, Com. Borșa Clasa a III-a a trecut in regim de online 14.10.2021-28.10.2021
28 BUZA Școala Gimnazială Buza, Com. Buza Nu exista clase suspendate
29 CĂIANU Școala Gimnazială Căianu, Com. Căianu VIII 20.10.2021-02.11.2021
30 CĂIANU Școala Gimnazială Vaida Cămăraș, Com. Căianu Nu exista clase suspendate
31 CĂLĂRAŞI Școala Gimnazială Călărași, Com. Călărași Nu exista clase suspendate
32 CĂLĂRAŞI Școala Primară Bogata, Com. Călărași Nu exista clase suspendate
33 CĂLĂŢELE Școala Gimnazială Călățele, Com. Călățele Nu exista clase suspendate
34 CĂLĂŢELE Școala Primară Dealu Negru, Com. Călățele Nu exista clase suspendate
35 CĂLĂŢELE Școala Primară Văleni, Com. Călățele Nu exista clase suspendate
36 CĂMĂRAŞU Școala Gimnazială Cămărașu, Com. Cămărașu clasa a VII-a 12.10.2021-25.10.2021
37 CĂMĂRAŞU Grădinița Cu Program Normal Făgădaua, Com. Cămărașu Nu exista clase suspendate
38 CĂMĂRAŞU Școala Primară Năoiu, Com. Cămărașu Grupa combinată 08.10.2021-21.10.2021
39 CĂPUŞU MARE Școala Gimnazială Căpușu Mare, Com. Căpușu Mare Nu exista clase suspendate
40 CĂPUŞU MARE Școala Primară Agârbiciu, Com. Căpușu Mare Nu exista clase suspendate
41 CĂPUŞU MARE Școala Primară Căpușu Mic, Com. Căpușu Mare Nu exista clase suspendate
42 CĂPUŞU MARE Școala Primară Dumbrava, Com. Căpușu Mare Nu exista clase suspendate
43 CĂŞEIU Școala Gimnazială Cășeiu, Com. Cășeiu Nu exista clase suspendate
44 CĂŞEIU Grădinița Cu Program Normal Sălătruc, Com. Cășeiu Nu exista clase suspendate
45 CĂŞEIU Grădinița Cu Program Normal Urișor, Com. Cășeiu Nu exista clase suspendate
46 CĂŞEIU Grădinița Cu Program Normal Valea Gugii, Com. Cășeiu Nu exista clase suspendate
47 CĂŞEIU Școala Gimnazială Rugășești, Com. Cășeiu Nu exista clase suspendate
48 CĂTINA Școala Gimnazială Cătina, Com. Cătina Nu exista clase suspendate
49 CÂMPIA TURZII Colegiul Tehnic „Victor Ungureanu” Câmpia Turzii IX liceu
IX profesionala
IX profesionala
11.10.2021- 24.10.2021
14.10.2021 – 27.10.2021
50 CÂMPIA TURZII Grădinița Cu Program Prelungit „Lumea Prichindeilor” Câmpia Turzii Nu exista clase suspendate
51 CÂMPIA TURZII Grădinița Cu Program Normal „Lumea Prichindeilor” – Structura 2 Câmpia Turzii Nu exista clase suspendate
52 CÂMPIA TURZII Grădinița Cu Program Normal „Lumea Prichindeilor” – Structura 3 Câmpia Turzii Nu exista clase suspendate
53 CÂMPIA TURZII Grădinița Cu Program Prelungit „Lumea Prichindeilor” – Structura 1 Câmpia Turzii Nu exista clase suspendate
54 CÂMPIA TURZII Grădinița Cu Program Prelungit „Pinocchio” Câmpia Turzii Nu exista clase suspendate
55 CÂMPIA TURZII Grădinița Cu Program Normal „Pinocchio” – Structura 1 Câmpia Turzii Nu exista clase suspendate
56 CÂMPIA TURZII Grădinița Cu Program Normal „Pinocchio” – Structura 2 Câmpia Turzii Nu exista clase suspendate
57 CÂMPIA TURZII Liceul Teoretic „Pavel Dan” Câmpia Turzii XI B
IX D
X B
VIII A
IX A
10.10.2021-23.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
58 CÂMPIA TURZII Școala Gimnazială „Avram Iancu” Câmpia Turzii Nu exista clase suspendate
59 CÂMPIA TURZII Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Câmpia Turzii IA
VII B
VII A
VIII C
18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
60 CÂŢCĂU Școala Gimnazială Câțcău, Com. Câțcău Nu exista clase suspendate
61 CÂŢCĂU Grădinița Cu Program Normal Sălișca, Com. Câțcău Nu exista clase suspendate
62 CEANU MARE Școala Gimnazială Ceanu Mare, Com. Ceanu Mare clasa a VIII-a 13.10.2021-27.10.2021
63 CEANU MARE Școala Gimnazială Boian, Com. Ceanu Mare clasa a VII-a 08.10.2021-22.10.2021
64 CEANU MARE Școala Primară Bolduț, Com. Ceanu Mare Nu exista clase suspendate
65 CEANU MARE Școala Primară Iacobeni, Com. Ceanu Mare Nu exista clase suspendate
66 CHINTENI Școala Gimnazială Chinteni, Com. Chinteni Clasa pregătitoare, Clasa I Clasa a V-a, clasa a VI-a, clasa a VII-a, Clasa a VIII-a 18.10.2021-01.11.2021 20.10.2021-03.11.2021 20.10.2021-03.11.2021
67 CHINTENI Școala Primară Deușu, Com. Chinteni Nu exista clase suspendate
68 CHINTENI Școala Primară Feiurdeni, Com. Chinteni Grupa mica, grupa mijlocie, grupa mare 11.10.2021-25.10.2021
69 CHIUIEŞTI Școala Gimnazială Chiuiești, Com. Chiuiești Nu exista clase suspendate
70 CHIUIEŞTI Grădinița Cu Program Normal Strâmbu, Com. Chiuiești Nu exista clase suspendate
71 CHIUIEŞTI Școala Primară Huta, Com. Chiuiești Nu exista clase suspendate
72 CHIUIEŞTI Școala Primară Măgoaja, Com. Chiuiești Nu exista clase suspendate
73 CIUCEA Școala Gimnazială „Octavian Goga” Ciucea, Com. Ciucea Nu exista clase suspendate
74 CIUCEA Grădinița Cu Program Normal Vânători, Com. Ciucea Nu exista clase suspendate
75 CIURILA Școala Gimnazială Ciurila, Com. Ciurila Nu exista clase suspendate
76 CLUJ-NAPOCA Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă Cluj-Napoca a VII-a C
a III-a B
preg A
06.10 – 19.10
08.10 – 21.10
18.10 – 31.10
77 CLUJ-NAPOCA Colegiul De Muzică „Sigismund Toduță” Cluj-Napoca XII B
XII A
X A
Preg.A
15.10.2021-24.10.2021
15.10.2021-24.10.2021
19.10.2021-31.10.2021
19.10.2021-31.10.2021
78 CLUJ-NAPOCA Colegiul De Servicii În Turism „Napoca” Cluj-Napoca XIII S                                      IX T
X H
IX H
XII T2                                       XI T2
07.10.2021-20.10.2021        14.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
79 CLUJ-NAPOCA Colegiul Economic „Iulian Pop” Cluj-Napoca IXB
IXC
XIC
XIP
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
16.10.2021-29.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
80 CLUJ-NAPOCA Colegiul Național „Emil Racoviță” Cluj-Napoca IX B
IV A
XII A
X A
I B
II A
VI C
X B
07.10.2021-20.10.2021
12.10.2021-20.10.2021
12.10.2021-24.10.2021
13.10.2021-25.10.2021
14.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-26.10.2021
19.10.2021-28.10.2021
19.10.2021-28.10.2021
81 CLUJ-NAPOCA Colegiul Național „George Barițiu” Cluj-Napoca III B
IV A
IV B
I B
X A
12.10.2021-25.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
18.10.2021-01.11.2021
18.10.2021-01.11.2021
82 CLUJ-NAPOCA Colegiul Național „George Coșbuc” Cluj-Napoca PG1
VIIIB
PB
VG1
VIG2
XG3
XIIG1
VIB
IXG1
2G1
4G2
9A
5B
1A
6G3
6G4
11A
9G2
10G2
08.10-21.10.2021
09.10-22.10.2021
11.10-24.10.2021
12.10-25.10.2021
13.10-26.10.2021
13.10-26.10.2021
14.10-27.10.2021
14.10-27.10.2021
14.10-27.10.2021
14.10-27.10.2021
15.10-29.10.2021
15.10-29.10.2021
19.10-02.11.2021
18.10-01.11.2021
20.10-02.11.2021
20.10-02.11.2021
20.10-02.11.2021
20.10-02.11.2021
20.10-02.11.2021
83 CLUJ-NAPOCA Colegiul Național „Gheorghe Șincai” Cluj-Napoca  1 B
2 C
5 C
10 A
CP B
18.10-31.10.2021
08.10-21.10.2021
11.10-22.10.2021
15.10-28.10.2021
18.10-31.10.2021
84 CLUJ-NAPOCA Colegiul Național Pedagogic „Gheorghe Lazăr” Cluj-Napoca X B
VI B
II A
IX B
X A
XI D
 08.10-21.10.2021 15.10-28.10.2021 16.10-29.10.2021 16.10-29.10.2021 16.10-29.10.2021 16.10-29.10.2021
85 CLUJ-NAPOCA Colegiul Ortodox Mitropolitul „Nicolae Colan” Cluj-Napoca Preg. C
III C
IV A
19.10.2021-01.11.2021
07.10.2021-21.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
86 CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic „Ana Aslan” Cluj-Napoca a IX a E
a XI a B
14.10.2021-27.10.2021
11.10.2021-25.10.2021
87 CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Cluj-Napoca X B
XII A
08.10.2021-21.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
88 CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic „Raluca Ripan” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
89 CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic De Comunicații „Augustin Maior” Cluj-Napoca X D 08.10.2021-21.10.2021
90 CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic De Transporturi „Transilvania” Cluj-Napoca IX H
XI B
P1 T
XI B
15.10.2021-28.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
08.10.2021-21.10.2021 20.10.2021-01.11.2021
91 CLUJ-NAPOCA Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca XI B 7.10.2021-20.10.2021
92 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Academia Piticilor” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
93 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Albă Ca Zăpada” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
94 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Albă Ca Zăpada” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
95 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Albinuța” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
96 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Albinuța” – Structura 1 Cluj-Napoca grupa maghiară combinată- program normal 18.10.2021- 31.10.2021
97 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Așchiuță” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
98 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Așchiuță” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
99 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Așchiuță” – Structura 2 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
100 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Așchiuță” – Structura 3 Cluj-Napoca 1 grupa mijlocie 18.10.2021-29.10.2021
101 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Bambi” Cluj-Napoca 2 grupe mijlocii (vrăbiuțe, ursuleți) 1 grupă mică(mămăruțe) 18.10.2021-29.10.2021
102 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Bambi” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
103 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Bambi” – Structura 2 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
104 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Buburuza” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
105 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Buburuza” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
106 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Poveștilor” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
107 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Poveștilor” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
108 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Poveștilor” – Structura 2 Cluj-Napoca 1Grupă mare 27.09.2021-10.10.2021
109 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Degețica” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
110 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Degețica” – Structura 1 Cluj-Napoca 2Grupe maghiare combinate 08.10.2021-21.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
111 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Degețica” – Structura 2 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
112 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Dumbrava Minunată” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
113 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Floare De Iris” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
114 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Floare De Iris” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
115 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Licurici” Cluj-Napoca 1 grupa mijlocie
116 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Licurici” – Structura 2 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
117 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Licurici” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
118 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Lizuca” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
119 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Lizuca” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
120 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Lizuca” – Structura 2 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
121 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Lumea Copiilor” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
122 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Lumea Copiilor” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
123 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Mămăruța” Cluj-Napoca grupa maghiară combinată- program prelungit si grupa mare B 16.10-29.10.2021    15.10.-27.10.2021
124 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Mămăruța” – Structura 2 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
125 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Mămăruța” – Structura 1 Cluj-Napoca grupa mica B 13.10-26.10.2021
126 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Mica Sirenă” Cluj-Napoca o grupă suspendată 15-24 octombrie 2021
127 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Micul Prinț” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
128 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Neghiniță” Cluj-Napoca 1 grupa mare
1 grupă mare
1 grupă mijlocie
08.10.2021-21.10.2021
13.10.2021-?.10.2021
18.10.2021-?.10. 2021
129 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Neghiniță” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
130 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Neghiniță” – Structura 2 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
131 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Parfum De Tei” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
132 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Parfum De Tei” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
133 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Poienița” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
134 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Poienița” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
135 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Rază De Soare” Cluj-Napoca 1 grupa combinata               1 grupa mare  14.10.2021-27.10.2021       18.10.2021-27.10.2021
136 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Rază De Soare” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
137 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Trenulețul Veseliei” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
138 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Trenulețul Veseliei” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
139 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Universul Copiilor” Cluj-Napoca 1 Grupa mica 13.10.2021-26.10.2021
140 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Zâna Zorilor” Cluj-Napoca Activitatea suspendata la 8 grupe. 11.10.2021-21.10.2021
141 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Zâna Zorilor” – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
142 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Zâna Zorilor” – Structura 2 Cluj-Napoca 1 Grupa mijlocie 11.10.2021-21.10.2021
143 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit Universității Babeș-Bolyai Cluj-Napoca 1 mica B 14.10.2021-27.10.2021
144 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit Universității Babeș-Bolyai – Structura 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
145 CLUJ-NAPOCA Grădinița Specială Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
146 CLUJ-NAPOCA Liceul Cu Program Sportiv Cluj-Napoca XI HV
X M2
IX M1
I
IX F
Pregatitoare
IV
IX M2
 8.10.2021 – 21.10.2021
9.10.2021-22.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
19.10.2021-1.11.2021
19.10.2021-1.11.2021
19.10.2021-1.11.2021
147 CLUJ-NAPOCA Liceul De Arte Vizuale „Romulus Ladea” Cluj-Napoca VIIA,
XB
29.09-13.10
30.09-14.10
148 CLUJ-NAPOCA Liceul De Coregrafie Și Artă Dramatică „Octavian Stroia” Cluj-Napoca IXB, VIII 7.10.2021-20.10,2021, 14.10.2021-28.10.2021
149 CLUJ-NAPOCA Liceul De Informatică „Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca CP E
IV B
VI A
VIII D
II F
VIII A
V C
X C
IV C
III B
I E
III D
III A
V B
VII C
V G
VII A
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
15.10.2021-27.10.2021
15.10.2021-27.10.2021
18.10.2021-28.10.2021
18.10.2021-28.10.2021
19.10.2021-31.10.2021
19.10.2021-31.10.2021
20.10.2021-01.11.2021
150 CLUJ-NAPOCA Liceul Greco-Catolic „Inochentie Micu” Cluj-Napoca XI B
IV
V
VI
II
07.10.2021-20.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
19.10.2021-29.10.2021
151 CLUJ-NAPOCA Liceul Special Pentru Deficienți De Vedere Cluj-Napoca II B
Grupa Mare A
VII A
08.10.2021-22.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
20.10.2021-02.11.2021
152 CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic „Alexandru Borza” Cluj-Napoca XIA
XI D
IX B
08.10-21.10.2021
12.10-25.10.2021
12.10-25.10.2021
153 CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic „Aurel Vlaicu” Cluj-Napoca X P2 12.09.2021- 20.10.2021
154 CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic Nr. 1 Cluj-Napoca XI A 18.10.2021-31.10.2021
155 CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic Special Pentru Deficienți De Auz Cluj-Napoca VIII A
XI A
IX A
27.09.2021-05.10.2021
27.09.2021-05.10.2021
04.10.2021-12.10.2021
156 CLUJ-NAPOCA Liceul Teologic Adventist „Maranatha” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
157 CLUJ-NAPOCA Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-Napoca IV-a 11.10.2021-24.10.2021
158 CLUJ-NAPOCA Liceul Teologic Reformat Cluj-Napoca VI
V
IX.D
12.10.2021-25.10.2021
16.10.2021-29.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
159 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Apaczai Csere Janos” Cluj-Napoca III.C
I.A
IX.B
preg.A
8.10.2021 – 21.10.2021
11.10.2021 – 22.10.2021
18.10.2021 – 4.11.2021
18.10.2021 – 4.11.2021
160 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Avram Iancu” Cluj-Napoca PREG. C
V E
X A
II B
IX C
VI B
VI D
VII D
11.10-24.10.2021
11.10-24.10.2021
12.10-25.10.2021
13.10-25.10.2021
14.10-26.10.2021
18.10-29.10.2021
18.10-30.10.2021
19.10-31.10.2021
161 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Bathory Istvan” Cluj-Napoca XII.A
VII.B
X.B
VII.A
XI.A
Preg A
III.B
II.B
11.10.2021-21.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-24.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
15.10.2021-24.10.2021
15.10.2021-24.10.2021
20.10.2021-24.10.2021
162 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Brassai Samuel” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
163 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Eugen Pora” Cluj-Napoca IV C
X A
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-28.10.2021
164 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Cluj-Napoca VIB
XIC
XIIB
XB
18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
165 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Cluj-Napoca  VA XIIB IXB VIIB XIC XC XIIA 08.10.2021-21.10.2021  08.10.2021-21.10.2021 12.10.2021-25.10.2021 12.10.2021-25.10.2021 13.10.2021-26.10.2021 14.10.2021-27.10.2021 19.10.2021-01.11.2021
166 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu” Cluj-Napoca XII St 2
VI D
X St1
X F,
VI A,
VII C
XII St 1
IV A
IX St
VI E
V A
VIII C
05.10.2021-18.10.2021,
01.10.2021-14.10.2021,
06.10.2021-19.10.2021,
05.10.2021-18.10.2021,
06.10.2021-19.10.2021,
05.10.2021-18.10.2021,
07.10.2021-20.10.2021,
08.10.2021-21.10.2021,
08.10.2021-21.10.2021,
14.10.2021-27.10.2021,
14.10.2021-27.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
167 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Cluj-Napoca IV A
IV G
VII A
VII F
IV D
IV M
X M
VII D
X S1
VII C
X S2
VIII A
III B
XII I
I F
06.10.-20.10.2021
06.10- 20.10.2021
06.10- 20.10.2021
06.10- 20.10.2021
09.10- 22.10.2021
10.10- 23.10.2021
11.10- 24.10.2021
12.10- 25.10.2021
12.10- 25.10.2021
12.10- 25.10.2021
13.10- 26.10.2021
13.10 -26.10.2021
13.10- 26.10.2021
15.10- 28.10.2021
15.10- 28.10.2021
168 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Victor Babeș” Cluj-Napoca  XI A
I A
IX A
XII FR
XIII FR
III B
II A
05.10. – 19.10.2021
07.10.-21.10.2021
11.10.-25.10.2021
11.10.-25.10.2021
12.10.-26.10.2021
16.10.-30.10.2021
19.10.-02.11.2021
169 CLUJ-NAPOCA Liceul Unitarian „Janos Zsigmond” Cluj-Napoca VI.A.
VII.A
IX.H
IX.R
P.A
VII.B
XI.H
XII.R
III.A
10.10.2021-23.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
10.10.2021-20.10.2021
11.10.2021-25.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
18.10.2021-03.11.2021
170 CLUJ-NAPOCA Liceul Waldorf Cluj-Napoca II R1
IX R
VR2
IV R
V R1

07.10-20.10.2021
171 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit Waldorf Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
172 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Alexandru Vaida Voevod” Cluj-Napoca III C
P B
18.10.2021 – 31.10.2021
19.10.2021 – 30.10.2021
173 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși” Cluj-Napoca V  B
I A
VI C
VII B
VIB
V A
V C
VI A
VII A
VII B
VII C
VIII A
VIII B
06.10,-02.11.2021
08.10-22.10.2021
08.10-02.11.2021
08.10-02.11.2021
14.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
19,.10-02.11,2021
19.10-02.11,2021
19.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
19.10-02.11.2021
174 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Emil Isac” Cluj-Napoca V C
PR B
VI C
II A
11.10.2021-23.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
16.10.2021-29.10.2021
19.10.2021-26.10.2021
175 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Horea” Cluj-Napoca                                                                       IC 11.10.-24.10.2021
176 CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Horea” Cluj-Napoca – Structura 1 Nu exista clase suspendate
177 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Ioan Bob” Cluj-Napoca II C
VI A
18.10.2021-22.10.2021
20.10.2021-27.10.2021
178 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Ion Agârbiceanu” Cluj-Napoca IVB
VC
IVC
1J
11.10.2021-23.10.2021
18.10.2021-26.10.2021
19.10.2021-28.10.2021
19.10.2021-28.10.2021
179 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Ion Creangă” Cluj-Napoca III A 20.10.2021-28.10.2021
180 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Iuliu Hațieganu” Cluj-Napoca VII A
PD
IV B
12.10.2021-25.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
19,10,2021-01.11.2021
181 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Cluj-Napoca VIII D
I C
III D
VI E
IV A
VI A
IV C
07.10.2021-20.10.2021
08.10.2021-21.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
11.10.2021-24.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
182 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
183 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Cluj-Napoca IV B
VI A
IV C
09.10.2021-22.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
17.10.2021-30.10.2021
184 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Octavian Goga” Cluj-Napoca IVB 07.10.2021-20.10.2021
185 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Traian Dârjan” Cluj-Napoca Pregătitoare D 08.10.2021-21.10.2021
186 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială De Muzică „Augustin Bena” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
187 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială Specială Centru De Resurse Și Documentare Privind Educația Inclusivă/Integrată Cj                                                                 V C                                    VII C                          15.10.2021-20.10.2021                                                    15.10.2021-20.10.2021
188 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială Specială Pentru Deficienți De Auz „Kozmutza Flora” Cluj-Napoca VI A 20.10.2021- 27.10.2021
189 CLUJ-NAPOCA Școala Profesională Specială „Samus” Cluj – Napoca XII J
IX F
06.10.2021-19.10.2021
19.10.2021-02.11.2021
190 COJOCNA Școala Gimnazială Cojocna, Com. Cojocna Nu exista clase suspendate
191 COJOCNA Școala Gimnazială Cara, Com. Cojocna Nu exista clase suspendate
192 COJOCNA Școala Primară Boju, Com. Cojocna Nu exista clase suspendate
193 COPĂCENI Școala Gimnazială „Simion Balint” Copăceni, Com. Săndulești Nu exista clase suspendate
194 COPĂCENI Grădinița Cu Program Normal Săndulești, Com. Săndulești Nu exista clase suspendate
195 CORNEŞTI Școala Gimnazială „Lia Manoliu” Cornești, Com. Cornești Nu exista clase suspendate
196 CUTCA Școala Gimnazială Cutca, Com. Sânmartin Nu exista clase suspendate
197 CUZDRIOARA Școala Gimnazială Cuzdrioara, Com. Cuzdrioara Nu exista clase suspendate
198 CUZDRIOARA Grădinița Cu Program Normal Mănășturel, Com. Cuzdrioara Nu exista clase suspendate
199 DĂBÂCA Școala Gimnazială „Gelu Românul” Dăbâca, Com. Dăbâca grupa combinată grădiniță
CP
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
12.10 .2021-25.10.2021
200 DĂBÂCA Școala Primară Luna De Jos, Com. Dăbâca Nu exista clase suspendate
201 DEJ Colegiul Național „Andrei Mureșanu” Dej XD 11.10 – 24.10.2021
202 DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Arlechino” Dej 1 grupa mare
1 grupa mijlocie
13.10.2021-26.10.2021
09.10.2021-22.10.2021
203 DEJ Grădinița Cu Program Normal „Arlechino” – Structura 1 Dej 1 grupa combinata 19.10.2021-01.11.2021
204 DEJ Grădinița Cu Program Normal „Arlechino” – Structura 2 Ocna Dej Nu exista clase suspendate
205 DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Junior” Dej Nu exista clase suspendate
206 DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Junior” – Structura 1 Dej Nu exista clase suspendate
207 DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Lumea Piticilor” Dej Nu exista clase suspendate
208 DEJ Grădinița Cu Program Normal „Lumea Piticilor” – Structura 1 Dej Nu exista clase suspendate
209 DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Paradisul Piticilor” Dej Nu exista clase suspendate
210 DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Piticot” Dej Nu exista clase suspendate
211 DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Piticot” – Structura 1 Dej Nu exista clase suspendate
212 DEJ Liceul Tehnologic „Constantin Brâncuși” Dej IX D 19.10.2021-01.11.2021
213 DEJ Liceul Tehnologic „Someș” Dej Nu exista clase suspendate
214 DEJ Liceul Tehnologic Special Dej Nu exista clase suspendate
215 DEJ Liceul Tehnologic Special Gherla Pregătitoare, II, IV, VI, VIII, IX, X, XI, XII 19.10.2021-29.10.2021
216 DEJ Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian” Dej X C 20.10.2021-02.11.2021
217 DEJ Școala Gimnazială „Avram Iancu” Dej IV E
IV C
VIIIB
V E
II A
11.10.2021 – 24.10.2021
18.10.2021 – 31.10.2021
11.10.2021 – 24.10.2021
15.10.2021 – 24.10.2021
19.10.2021 – 02.11.2021
218 DEJ Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Dej VB 20.10.2021-02.11.2021
219 DEJ Școala Gimnazială Nr. 1 Dej III B 18.10.2021 – 31.10.2021
220 FELEACU Școala Gimnazială „Ștefan Micle” Feleacu, Com. Feleacu Nu exista clase suspendate
221 FELEACU Școala Gimnazială Gheorghieni, Com. Feleacu Nu exista clase suspendate
222 FELEACU Școala Primară Vâlcele, Com. Feleacu Nu exista clase suspendate
223 FIZEŞU GHERLII Școala Primară Fizeșu Gherlii, Com. Fizeșu Gherlii Nu exista clase suspendate
224 FIZEŞU GHERLII Școala Primară Bonț, Com. Fizeșu Gherlii Nu exista clase suspendate
225 FIZEŞU GHERLII Școala Primară Nicula, Com. Fizeșu Gherlii Nu exista clase suspendate
226 FIZEŞU GHERLII Școala Primară Săcălaia, Com. Fizeșu Gherlii Nu exista clase suspendate
227 FLOREŞTI Grădinița Cu Program Prelungit Florești, Com. Florești Nu exista clase suspendate
228 FLOREŞTI Grădinița Cu Program Prelungit Cetatea Fetei Florești, Com. Florești Nu exista clase suspendate
229 FLOREŞTI Liceul Teoretic „Dumitru Tăuțan” Florești clasa I B                                   Clasa pregatitoare i            clasa a II -a B               clasa IV B 7.10.2021- 21.10.2021      13.10.2021-27.10.2021       14.10.2021-28.10.2021              19.10.2021- 2.10.2021
230 FLOREŞTI Școala Gimnazială „Gheorghe Șincai” Florești, Com. Florești  VII B 09.10-22.10.2021
231 FRATA Școala Gimnazială Frata, Com. Frata Clasa  a III-a
232 FRATA Grădinița Cu Program Normal Berchieșu, Com. Frata Nu exista clase suspendate
233 FRATA Școala Gimnazială Soporu De Câmpie, Com. Frata Nu exista clase suspendate
234 GÂRBĂU Școala Gimnazială Gârbău, Com. Gârbău Clasa a VII 18.10,2021-31.10.2021
235 GÂRBĂU Grădinița Cu Program Normal Turea, Com. Gârbau Nu exista clase suspendate
236 GÂRBĂU Școala Primară Viștea, Com. Gârbău Nu exista clase suspendate
237 GEACA Școala Gimnazială Geaca, Com. Geaca Nu exista clase suspendate
238 GEACA Școala Primară „Nicolae F. Negruțiu” Sucutard, Com. Geaca Nu exista clase suspendate
239 GHERLA Grădinița Cu Program Prelungit „Arici Pogonici” Gherla 1grupa mare Stelutele 11.10. 2021-21.10. 2021
240 GHERLA Grădinița Cu Program Normal „Arici Pogonici” – Structura 2 Gherla Nu exista clase suspendate
241 GHERLA Grădinița Cu Program Prelungit „Arici Pogonici” – Structura 1 Gherla Nu exista clase suspendate
242 GHERLA Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Fermecată” Gherla 1 Grupă mare
1 Grupa mare ,
1 Grupa mica
15.10.2021-28.10.2021,                        12.10.2021-25.10.2021,
20.10.2021-02.11.2021
243 GHERLA Grădinița Cu Program Prelungit „Veseliei” Gherla Nu exista clase suspendate
244 GHERLA Grădinița Cu Program Normal „Veseliei” – Structura 1 Gherla Nu exista clase suspendate
245 GHERLA Liceul Tehnologic Gherla X D
IX B
X A
IX A
07.10.2021-20.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
14.10.2021-28.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
246 GHERLA Liceul Teoretic „Ana Ipătescu” Gherla 8A
6B
4C
2B
8C
4A
15.10-27.10.2021
18.10-29.10.2021
07.10-20.10.2021
11.10-22.10.2021
11.10-20.10.2021
19.10-01.11.2021
247 GHERLA Liceul Teoretic „Kemény Zsigmond” Gherla IXA
XIA
XB
IA
XIB
9B
6A
16.10-29.10.2021
08.10-21.10.2021
08.10.-21.10.2021
13.10.-26.10.2021
19.10.-01.11.2021
20.10.-02.11.2021
20.10.-02.11.2021
248 GHERLA Liceul Teoretic „Petru Maior” Gherla IX A, MATE – INFO
V
12.10 – 24.10.2021
14.10 – 26.10.2021
249 GHERLA Școala Gimnazială Nr. 1 Gherla 8 A
PREG  A
16.10-29.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
250 GILĂU Liceul Teoretic „Gelu Voievod” Gilău I B
gr. mijl. PP
8.10.2021-21.10.2021
14.10.2021-27.10.2021
251 GILĂU Grădinița Cu Program Normal Someșu Rece Uzină Com. Gilău Nu exista clase suspendate
252 GILĂU Școala Gimnazială Someșu Rece Com. Gilău Nu exista clase suspendate
253 HĂŞDATE Școala Gimnazială Hășdate – Finișel, Com. Săvădisla Nu exista clase suspendate
254 HĂŞDATE Școala Gimnazială Finișel, Com. Săvădisla Nu exista clase suspendate
255 HUEDIN Grădinița Cu Program Prelungit „Prichindeii Veseli” Huedin Nu exista clase suspendate
256 HUEDIN Grădinița Cu Program Normal „Prichindeii Veseli” – Structura 1 Huedin Nu exista clase suspendate
257 HUEDIN Grădinița Cu Program Normal „Prichindeii Veseli” – Structura 2 Huedin Nu exista clase suspendate
258 HUEDIN Liceul Tehnologic „Vlădeasa” Huedin XIA
VIB
VIC
IIIC
06.10.2021-19.10.2021
06.10.2021-19.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
259 HUEDIN Școala Primară Cetatea Veche Ii Oraș Huedin Nu exista clase suspendate
260 HUEDIN Liceul Teoretic „Octavian Goga” Huedin Nu exista clase suspendate
261 HUEDIN Școala Gimnazială Specială Huedin a VII a
262 IARA Școala Gimnazială Iara, Com. Iara Nu exista clase suspendate
263 IARA Școala Primară Agriș, Com. Iara Nu exista clase suspendate
264 ICLOD Școala Gimnazială Iclod, Com. Iclod Nu exista clase suspendate
265 ICLOD Grădinița Cu Program Normal „Gheorghe Moceanu” Orman, Com. Iclod Nu exista clase suspendate
266 ICLOD Școala Gimnazială Livada, Com. Iclod Nu exista clase suspendate
267 IZVORU CRIŞULUI Școala Gimnazială „Kos Karoly” Izvoru Crișului, Com. Izvoru Crișului Nu exista clase suspendate
268 IZVORU CRIŞULUI Grădinița Cu Program Normal Nearșova, Com. Izvoru Crișului Nu exista clase suspendate
269 IZVORU CRIŞULUI Școala Primară Șaula, Com. Izvoru Crișului Nu exista clase suspendate
270 JICHIŞU DE JOS Școala Primară Jichișu De Jos, Com. Jichișu De Jos Nu exista clase suspendate
271 JUCU DE SUS Școala Gimnazială „George Barițiu” Jucu De Sus, Com. Jucu Nu exista clase suspendate
272 JUCU DE SUS Grădinița Cu Program Normal Gădălin, Com. Jucu Nu exista clase suspendate
273 JUCU DE SUS Grădinița Cu Program Normal Jucu De Mijloc, Com. Jucu Nu exista clase suspendate
274 JUCU DE SUS Școala Primară Vișea, Com. Jucu Nu exista clase suspendate
275 LUNA Școala Gimnazială Luna, Com. Luna Nu exista clase suspendate
276 LUNA Grădinița Cu Program Normal Gligorești, Com. Luna Nu exista clase suspendate
277 LUNA Școala Gimnazială „Traian Gărduș” Luncani, Com. Luna Nu exista clase suspendate
278 LUNA DE SUS Școala Gimnazială Luna De Sus, Com. Florești V 08.10.2021 – 21.10 2021
279 MĂGURI-RĂCĂTĂU Școala Gimnazială Măguri Răcătău, Com. Măguri Răcătău Nu exista clase suspendate
280 MĂGURI-RĂCĂTĂU Școala Gimnazială Măguri Bogdănești, Com. Măguri Răcătău Nu exista clase suspendate
281 MĂGURI-RĂCĂTĂU Școala Gimnazială Muntele Rece, Com. Măguri Răcătău Nu exista clase suspendate
282 MĂNĂSTIRENI Școala Gimnazială Mănăstireni, Com. Mănăstireni CP-II 12.10.2021-22.10.2021
283 MĂRIŞEL Școala Gimnazială „Pelaghia Roșu” Mărișel, Com. Mărișel Nu exista clase suspendate
284 MĂRIŞEL Grădinița Cu Program Normal Copcea, Com. Mărișel Nu exista clase suspendate
285 MĂRIŞEL Școala Primară Mărișel, Com. Mărișel Nu exista clase suspendate
286 MERA Școala Gimnazială „Tamas Gyula” Mera, Com. Baciu VIII
IV
VII
12.10.2021-24.10.2021
13.10.2021-25.10.2021
13.10.2021-25.10.2021
287 MIHAI VITEAZU Școala Gimnazială „Mihai Vodă” Mihai Viteazu, Com. Mihai Viteazu VII A
VII B
VI A
VIII A
15.10.2021-28.10.2021
17.10.2021-30.10.2021
19.10.2021-01.11.2021
19.10.2021-01.11.2021
288 MIHAI VITEAZU Grădinița Cu Program Normal Cheia, Com. Mihai Viteazu Nu exista clase suspendate
289 MIHAI VITEAZU Grădinița Cu Program Normal Cornești, Com. Mihai Viteazu Nu exista clase suspendate
290 MINTIU GHERLII Școala Gimnazială Mintiu Gherlii, Com. Mintiu Gherlii VIII 20.10.2021-02.11.2021
291 MINTIU GHERLII Grădinița Cu Program Normal Bunești Cătun, Com. Mintiu Gherlii Nu exista clase suspendate
292 MINTIU GHERLII Școala Primară Bunești Sat, Com. Mintiu Gherlii Nu exista clase suspendate
293 MINTIU GHERLII Școala Primară Nima Sat, Com. Mintiu Gherlii Nu exista clase suspendate
294 MOCIU Școala Gimnazială „Liviu Dan” Mociu, Com. Mociu Nu exista clase suspendate
295 MOCIU Grădinița Cu Program Normal Chesău, Com. Mociu Nu exista clase suspendate
296 MOCIU Școala Primară Crișeni, Com. Mociu Nu exista clase suspendate
297 MOLDOVENEŞTI Școala Gimnazială Moldovenești, Com. Moldovenești Nu exista clase suspendate
298 MOLDOVENEŞTI Școala Primară Bădeni, Com. Moldovenești Nu exista clase suspendate
299 MOLDOVENEŞTI Școala Primară Plăiești, Com. Moldovenești Nu exista clase suspendate
300 MOLDOVENEŞTI Școala Primară Podeni, Com. Moldovenești Nu exista clase suspendate
301 NEGRENI Școala Gimnazială Negreni, Com. Negreni Nu exista clase suspendate
302 NEGRENI Școala Primară Bogomir, Com. Negreni Nu exista clase suspendate
303 NEGRENI Școala Primară Bucea, Com. Negreni preg., II , III 19.10.2021 – 22.10.2021
304 NIREŞ Școala Gimnazială Nireș, Com. Mica 1 grupa combinata- inv. prescolar 06.10.2021-19.10.2021
305 NIREŞ Școala Primară Sânmărghita, Com. Mica Nu exista clase suspendate
306 PANTICEU Școala Gimnazială „Iuliu Hațieganu” Panticeu, Com. Panticeu Nu exista clase suspendate
307 PĂLATCA Școala Gimnazială Palatca, Com. Palatca Nu exista clase suspendate
308 PĂLATCA Școala Primară Sava, Com. Palatca Nu exista clase suspendate
309 PETREŞTII DE JOS Școala Gimnazială „Ioan Bujor” Petreștii De Jos, Com. Petreștii De Jos CP
I
II
18.10.2021-01.11.2021
310 PETREŞTII DE JOS Școala Primară Crăiești, Com. Petreștii De Jos Nu exista clase suspendate
311 PLOSCOŞ Școala Gimnazială Ploscoș, Com. Ploscoș Nu exista clase suspendate
312 POIENI Școala Gimnazială Poieni, Com. Poieni V 06.10.2021-20.10.2021
313 POIENI Școala Gimnazială „Aurel Munteanu” Valea Drăganului, Com. Poieni Nu exista clase suspendate
314 POIENI Școala Primară Bologa, Com. Poieni Nu exista clase suspendate
315 POIENI Școala Primară Morlaca Com. Poieni Grădiniță 08.10.2021 – 22.10.2021
316 RĂCHIŢELE Școala Gimnazială Răchițele, Com. Mărgău Nu exista clase suspendate
317 RĂCHIŢELE Școala Primară Mărgău, Com. Mărgău Nu exista clase suspendate
318 RĂSCRUCI Școala Profesională Răscruci, Com. Bonțida clasa I A + clasa a III-a A 19.10.2021- 01.11.2021
319 RECEA-CRISTUR Școala Primară Recea Cristur, Com. Recea Cristur Nu exista clase suspendate
320 RECEA-CRISTUR Școala Primară Ciubăncuța, Com. Recea Cristur Nu exista clase suspendate
321 RIŞCA Școala Gimnazială Râșca, Com. Râșca 1 grupa combinata  și cls.0-I-II 06.X.2021-20.X.2021
322 RIŞCA Școala Primară Pleș, Com. Râșca Nu exista clase suspendate
323 SĂCUIEU Școala Gimnazială Săcuieu, Com. Săcuieu Nu exista clase suspendate
324 SĂCUIEU Școala Gimnazială Rogojel, Com. Săcuieu Nu exista clase suspendate
325 SĂVĂDISLA Școala Gimnazială „Borbely Jozsef” Săvădisla, Com. Săvădisla Nu exista clase suspendate
326 SĂVĂDISLA Școala Primară Liteni, Com. Săvădisla Nu exista clase suspendate
327 SĂVĂDISLA Școala Primară Vlaha, Com. Săvădisla Nu exista clase suspendate
328 SÂNCRAIU Școala Gimnazială „Ady Endre” Sâncraiu, Com. Sâncraiu Nu exista clase suspendate
329 SÂNPAUL Școala Gimnazială „Ioan Alexandru” Sânpaul, Com. Sânpaul Nu exista clase suspendate
330 SÂNPAUL Grădinița Cu Program Normal Berindu, Com. Sanpaul Nu exista clase suspendate
331 SÂNPAUL Grădinița Cu Program Normal Șardu, Com. Sânpaul Nu exista clase suspendate
332 SIC Școala Gimnazială Sic, Com. Sic VIIA 19.10.-01.11.2021
333 SUATU Școala Gimnazială Suatu, Com. Suatu Nu exista clase suspendate
334 TRITENII DE JOS Școala Gimnazială „Pavel Dan” Tritenii De Jos, Com. Tritenii De Jos Nu exista clase suspendate
335 TRITENII DE JOS Școala Gimnazială Pădureni, Com. Tritenii De Jos Nu exista clase suspendate
336 TRITENII DE JOS Școala Primară Triteni Colonia, Com. Tritenii De Jos Nu exista clase suspendate
337 TRITENII DE JOS Școala Primară Tritenii De Sus, Com. Tritenii De Jos CP 18.10.2021-01.11.2021
338 TURDA Colegiul „Emil Negruțiu” Turda Nu exista clase suspendate
339 TURDA Colegiul Național „Mihai Viteazul” Turda IX A
VII
XII C
07.10.2021-20.10.2021
12.10.2021-25.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
340 TURDA Colegiul Tehnic Turda XII A
XII B
15.10-28.10.2021
19.10-01.11.2021
341 TURDA Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Piticilor” Turda Grupa mare P.P.
Grupa mijlocie P.P.
11.10.2021-22.10.2021
13.10.2021-26.10.2021
342 TURDA Grădinița Cu Program Normal „Căsuța Piticilor” – Structura 1 Turda Nu exista clase suspendate
343 TURDA Grădinița Cu Program Prelungit „Dr. Ion Rațiu” Turda Nu exista clase suspendate
344 TURDA Grădinița Cu Program Normal „Dr. Ion Rațiu” – Structura 1 Turda Nu exista clase suspendate
345 TURDA Grădinița Cu Program Normal „Dr. Ion Rațiu” – Structura 2 Turda Nu exista clase suspendate
346 TURDA Grădinița Cu Program Normal „Dr. Ion Rațiu” – Structura 3 Turda Nu exista clase suspendate
347 TURDA Grădinița Cu Program Prelungit „Poiana Cu Castani” Turda Nu exista clase suspendate
348 TURDA Grădinița Cu Program Normal „Poiana Cu Castani” – Structura 1 Turda Nu exista clase suspendate
349 TURDA Grădinița Cu Program Prelungit „Prichindelul Isteț” Turda Nu exista clase suspendate
350 TURDA Grădinița Cu Program Prelungit „Sfânta Maria” Turda Nu exista clase suspendate
351 TURDA Grădinița Cu Program Normal „Sfânta Maria” – Structura 1 Turda Nu exista clase suspendate
352 TURDA Liceul Teoretic „Josika Miklos” Turda XI 20.10.2021-2.11.2021
353 TURDA Grădinița Cu Program Prelungit „Josika Miklos” Turda Nu exista clase suspendate
354 TURDA Liceul Teoretic „Liviu Rebreanu” Turda IX B
XII B
XI C
12.10.2021 – 25.10.2021
12.10.2021 – 25.10.2021
18.10.2021 – 31.10.2021
355 TURDA Școala Gimnazială „Andrei Șaguna” Turda Nu exista clase suspendate
356 TURDA Școala Primară Waldorf Turda Nu exista clase suspendate
357 TURDA Școala Gimnazială „Avram Iancu” Turda VIII A 08.10 -21.10.21
358 TURDA Școala Gimnazială „Horea Cloșca Și Crișan” Turda VI B 11.10.2021 – 22.10.2021
359 TURDA Școala Gimnazială „Ioan Opriș” Turda IVA
VC
PA
VIB
IVB
07.10.2021-20.10.2021
07.10.2021-20.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
20.10.2021-4.11.2021
360 TURDA Școala Gimnazială „Teodor Murășanu” Turda IC
VII A
Pregatitoare D
12.10.2021-25.10.2021
15.10.2021-28.10.2021
18.10.2021-31.10.2021
361 TURDA Școala Profesională Poiana Turda Nu exista clase suspendate
362 TURENI Școala Gimnazială Tureni, Com. Tureni Nu exista clase suspendate
363 TURENI Grădinița Cu Program Normal Comșești, Com. Tureni Nu exista clase suspendate
364 TURENI Grădinița Cu Program Normal Mărtinești, Com. Tureni Nu exista clase suspendate
365 ŢAGA Școala Gimnazială Țaga, Com. Țaga Nu exista clase suspendate
366 UNGURAŞ Școala Gimnazială Unguraș, Com. Unguraș Nu exista clase suspendate
367 UNGURAŞ Școala Gimnazială Batin, Com. Unguraș Nu exista clase suspendate
368 VAD Școala Gimnazială Vad, Com. Vad Nu exista clase suspendate
369 VAD Grădinița Cu Program Normal Bogata De Sus, Com. Vad Nu exista clase suspendate
370 VAD Grădinița Cu Program Normal Cetan, Com. Vad Nu exista clase suspendate
371 VALEA IERII Școala Gimnazială Valea Ierii, Com. Valea Ierii Nu exista clase suspendate
372 VIIŞOARA Școala Gimnazială Viișoara, Com. Viișoara Nu exista clase suspendate
373 VIIŞOARA Școala Primară Urca, Com. Viișoara Nu exista clase suspendate
374 VULTURENI Școala Gimnazială „Alexandru Bohațiel” Vultureni, Com. Vultureni Nu exista clase suspendate
375 VULTURENI Grădinița Cu Program Normal Făureni, Com. Vultureni Grupa mixta 07.10.2021-20.10.2021
376 CLUJ-NAPOCA Grădinița Confesională Cu Program Prelungit „Sfânta Ana” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
377 CLUJ-NAPOCA Grădinița Creștină Cu Program Prelungit „Seventh Heaven” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
378 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Normal „Samariteanul” Nr. 1 Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
379 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Ary” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
380 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Biobee” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
381 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Camigo” Cluj-Napoca 1 grupa  04.10-17.10.2021
382 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Daisy” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
383 FLOREŞTI Grădinița Cu Program Prelungit „Daniela” Floresti, Com. Floresti Nu exista clase suspendate
384 DEJ Grădinița Cu Program Prelungit „Elpis” Dej Nu exista clase suspendate
385 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Elsa” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
386 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Emanuela” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
387 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Hand In Hand” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
388 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Helen” Cluj-Napoca grupa mare 19.10.2021-27.10.2021
389 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Magic Land One” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
390 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Miko” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
391 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Millennium” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
392 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Panda 2” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
393 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Paradisul Prichindeilor” Cluj-Napoca 1 grupa mare 19.10.2021-01.11.2021
394 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Patricia” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
395 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Playful Learning” Cluj-Napoca Grupa mare 16.10.2021 – 29.10.2021
396 FLOREŞTI Grădinița Cu Program Prelungit „Prichiland” Floresti, Com. Floresti 1 Grupa mare 13.10.2021 – 19.10.2021
397 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Sfântul Stelian” Cluj-Napoca 1 Grupa mare                         1 Grupa mica 01.10.2021-9.10.2021     04.10.2021-12.10.2021
398 CLUJ-NAPOCA Grădinița Cu Program Prelungit „Stejarul Pitic” Cluj-Napoca 1 Grupa Iepurasilor
1 Grupa Mamarutelor
13.10.2021 – 26.10.2021 15.10.2021 – 28.10.2021
399 CLUJ-NAPOCA Grădinița Reformată Cu Program Prelungit Între Lacuri Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
400 CLUJ-NAPOCA Grădinița Reformată Cu Program Prelungit Nr. 1 „Csemete” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
401 CLUJ-NAPOCA Grădinița Romano-Catolică Cu Program Prelungit „Szent Imre” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
402 CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
403 CLUJ-NAPOCA Liceul Tehnologic Ucecom „Spiru Haret” Cluj-Napoca 1 clasa suspendată 04.10.2021-17.10.2021
404 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Elf” Cluj-Napoca PB
Grupa Mămăruțelor
Grupa Bufnițelor
Grupa Fluturașilor
15.10.2021-28.10.2021
16.10.2021-30.10.2021
16.10.2021-30.10.2021
16.10.2021-30.10.2021
405 DEJ Liceul Teoretic „Henri Coandă” Dej Nu exista clase suspendate
406 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic „Horea Cloșca Și Crișan” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
407 CLUJ-NAPOCA Liceul Teoretic Creștin „Pro Deo” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
408 CLUJ-NAPOCA Royal School In Transylvania III-a 13.10.2021-26.10.2021
409 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială „Christiana” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
410 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială Internațională „Spectrum” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
411 CLUJ-NAPOCA Școala Gimnazială Reformată „Talentum” Cluj-Napoca IV-a
preg.
III
07.10.2021-18.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
11.10.2021-22.10.2021
412 CLUJ-NAPOCA Școala Postliceală „Avram Iancu” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
413 CLUJ-NAPOCA Școala Postliceală „F.E.G.” Cluj-Napoca TOATE CLASELE 04.10.2021-14.10.2021
414 CLUJ-NAPOCA Școala Postliceală „Henri Coandă” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
415 GHERLA Școala Postliceală „Henri Coandă” Gherla Nu exista clase suspendate
416 HUEDIN Școala Postliceală „Henri Coandă” Huedin Nu exista clase suspendate
417 TURDA Școala Postliceală „Henri Coandă” Turda Nu exista clase suspendate
418 DEJ Școala Postliceală „Louis Pasteur” Dej Nu exista clase suspendate
419 CLUJ-NAPOCA Școala Postliceală „Ocrotirea” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
420 CLUJ-NAPOCA Școala Postliceală „Sfântul Nectarie” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
421 CLUJ-NAPOCA Școala Postliceală Sanitară „Christiana” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
422 CLUJ-NAPOCA Școala Postliceală Sanitară „Sfântul Bartolomeu” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
423 CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Key International School” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
424 CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Kinderland” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
425 CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Montessori Schule” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
426 CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Octofun” Cluj-Napoca Grupa mică Shiny Stars 14.10.2021-28.10.2021
427 CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Panda” Cluj-Napoca III                                                                         II                                              I                                                        P                                                               Grupa mica Stelute verzi 07.10.2021-20.10.2021  08.10.2021-21.10.2021                                      08.10.2021-21.10.2021                                                     08.10.2021-21.10.2021                               15.10.2021-29.10.2021
428 CLUJ-NAPOCA Școala Primară „Ro Fin” Cluj-Napoca Nu exista clase suspendate
429 CLUJ-NAPOCA Școala Primară Montessori Cluj-Napoca scenariul 2 07.10-20.10 2021
430 CLUJ-NAPOCA Transylvania College The Cambridge International School In Cluj IX A
IX B
XII A
XII B
III A – Year 4
VIII A
18.10-29.10
18.10-29.10
15.10-29.10
15.10-29.10
20.10-03.11
21.10-04.11